ЖАТТЫҚТЫРУШЫ-ОҚЫТУШЫЛАР ҚҰРАМЫ
2019-2020 ОҚУ ЖЫЛЫНА №1 БЖСМОРСМ​

Көркем гимнастикадан жаттықтырушылар

Балгимбаева Меруерт Төлегенқызы

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы, Қазақстан Республикасының спорт шебері

Омарова Ләйлім Хәкімқызы

Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген жаттықтырушысы, біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы, КСРО спорт шебері

Нечитайло Оксана
Ивановна

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы

Фотина Елена Вадимовна

Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген жаттықтырушысы, жаттықтырушы, біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты, халықаралық дәрежедегі спорт Шебері

Широкорадова Валентина Геннадьевна

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы

Хайралиева Асия Нурланқызы

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы, Қазақстан Республикасының спорт шебері

Бекбосынова Гайни Нурланқызы

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы, Қазақстан Республикасының спорт шебері

Старыгина Инга Ивановна

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы

Өтегенова Әсем Мұратқызы

Біліктілігі орта деңгейдегі санаты жоқ жаттықтырушы, Қазақстан Республикасының спорт шебері

Зайнуллина Майя Владимировна

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы, Халықаралық дәрежедегі спорт шебері

Лысогор Ольга Владимировна

Хореограф

Кирилюк Марина Валентиновна

Хореограф

Тренера по спортивной гимнастике

Гончарук Ольга Михайловна

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы, Қазақстан Республикасының спорт шебері

Латынина Вера Николаевна

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы, ССCР СШ

Сон Ен-Гым

Біліктілігі жоғары деңгейдегі ІІ санатты жаттықтырушы

Султанова Светлана Владиславовна

Біліктілігі жоғары деңгейдегі І санатты жаттықтырушы

Жармағамбетов Амангелді Сағынтайұлы

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы, Қазақстан Республикасының спорт шеберіне үміткер

Мильдоходжаева Гульсун Сейдалиевна

Спорттық гимнастикадан ҚР бас жаттықтырушысы, біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы Қазақстан Республикасының спорт шебері

Бауржанова Аида Бауржановна

Спорттық гимнастикадан жаттықтырушы Халықаралық дәрежедегі спорт шебері

Ефимов Евгений Евгеньевич

Спорттық гимнастикадан жаттықтырушы (Хореограф) Қазақстан Республикасының спорт шебері

Батутта және акробатика бойынша секіру жаттықтырушылары

Женысканов Елдар Ерланұлы

Біліктілігі жоғары деңгейдегі ІІ санатты жаттықтырушы, Қазақстан Республикасының спорт шебері

Кенесбеков Бектас Женисович

ҚР спорт шебері Біліктілігі жоғары деңгейдегі жаттықтырушы спорттық акробатика және батуттық гимнастика бойынша

Әскерұлы Ержан

ҚР спорт шебері Біліктілігі жоғары деңгейдегі жаттықтырушы спорттық акробатика және батуттық гимнастика бойынша

Кайрбаев Рауан Тоқтарханович

ҚР спорт шебері Біліктілігі жоғары деңгейдегі жаттықтырушы спорттық акробатика және батуттық гимнастика бойынша

Спорттық би бойынша жаттықтырушылар

Тусупбекова Алия Майдановна

Спорттық би бойынша аға жаттықтырушы

Стариков Дмитрий Иванович

WDSF төрешісі (би спортының халықаралық санаты) Біліктілігі жоғары деңгейдегі спорттық би жаттықтырушысы

Старикова Анна Владимировна

Біліктілігі жоғары деңгейдегі спорттық би жаттықтырушысы

Примакова Зиля
Рафатовна

Біліктілігі жоғары деңгейдегі спорттық би жаттықтырушысы

Ибраева Елена Владимировна

Хореограф

№1 Балалар мен
жасөспірімдердің
мамандандырылған
олимпиадалық резерв
спорт мектебі

© 2020 БАРЛЫҚ МАТЕРИАЛДЫҚ ҚҰҚЫҚТАР БОЛДЫ
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «№1 балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған олимпиадалық резерв спорт мектебі» КММ
010000 Қазақстан Республикасы, Нұр-Сұлтан
​Әліби Жангелдин көш., 9а
Байланыс телефондары: +7 (7172) 31-85-05, +7 (7172) 53-40-71
оқу бөлімі: +7 (7172) 28-25-61
Жұмыс уақыты 8.30-дан 18.00-ге дейін,
түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ға дейін.
Электрондық пошта:
info@sportmektep1.kz

Записать на занятие