Біздің жеңістеріміз — спортшылардың жеңіске ұмтылу нәтижесі және біздің жаттықтырушыларымыздың еңбегі!

Біздің спортшылар біздің мектепте дайындық деңгейін бірнеше рет дәлелдеп, біздің мектептің спорт базасы әлемдік деңгейдегі кәсіби спортшыларды дайындауға мүмкіндік береді.

Біздің құрамаға алдағы жарыстарда сәттілік тілейміз, ал сайтқа келушілерге мықты денсаулық, оптимизм және спорт сыйлайтын сарқылмас күш — қуат тілейміз.

Спорттық гимнастикадан жалпы дене дайындығы бойынша №1 ОРМБЖМ біріншілігі

Жеңімпаздар мен жүлдегерлерді құттықтаймыз

Ұлдар:

2005 г.р.

І орын  – Зейнулла Динас (157 б.)

І орын – Ермолин Павел (157 б.)

ІІ орын – Мурзакаримов Даниял (150 б.)

2007 – 2008 г.р.

І орын  – Акимжанов Айбек (153)

ІІ орын – Мұхтар Еркебұлан (152)

2009 г.р.

І орын  – Пак Александр (159)

ІІ орын – Сағидолла Төрегелды (143)

ІІІ орын – Аджамоглян Давид (138)

2010 г.р.

І орын  – Жарлықан Ералы (159)

І орын – Диль Игнат (159)

ІІ орын – Сарсымбаев Тамерлан (143)

ІІІ орын – Абуталипов Кайсар (140)

2011 г.р.

І орын  – Әшірбек Дінмұхамед (116)

ІІ орын – Сериков Арсен (113)

ІІІ орын – Куатжан Самир (91)

2012 г.р.

І орын  – Омаров Арлан (140)

ІІ орын – Белеков Алихан (131)

ІІІ орын – Нұрғазы Сәбижан (123)

2013 г.р.

І орын  – Рахимжанов Алихан (147)

ІІ орын – Сарсымбаев Нариман (119)

ІІІ орын – Садвакасов Даниал  (108)

 

Қыздар:

2003- 2006 г.р.

І орын – Бейсенбетова Даяна (235)

ІІ орын – Богатырева Элена (226)

ІІІ орын – Шамшитдинова Аяжан (216)

2007 г.р.

І орын  – Халимарден Әмина (242)

ІІ орын – Касимова Даяна (203)

ІІІ орын – Чмиль Екатерина (163)

2008-2009 г.р.

І орын  – Мукушева Амели (307)

ІІ орын – Куржепо Дарья (213)

ІІІ орын – Те Милана (157)

2010 г.р.

І орын  – Тауфих Мадина (235)

ІІ орын – Тукенова Диляра (191)

ІІІ орын – Минайдар Медина (159)

2011 г.р.

І орын  – Досполова Камила (305)

ІІ орын – Собора Маргарита (176)

ІІІ орын – Данилова Анита (175)

2012-2013 г.р.

І орын – Серікхан Дания (157)

ІІ орын – Досполова Ясмина (138)

ІІІ орын – Омарова Анель (130)

«Күш пен рақым» номинациясында төңкеріспен көтерілуді тиісінше 134 және 130 рет орындаған Досполова Камила мен Мукушева Амели марапатталды.

№1 ОРБЖСМ алғашқы онлайн жарыс

Мектепке бірінші онлайн турнирдің жеңімпаздары мен жүлдегерлері шақырылды.

Турнир а.ж. 13 қыркүйегінде №1 ОРМБЖМ бастапқы дайындық тобының 2011 – 2014 жылдары туылған гимнастшылар арасында өтті.

2013-2014 ж. т. жас санатында:

🥉Аменова Эмилия и Басанец Маргарита.​

🥈Смагулова Сафия и Каймолдина Аружан

​🥇Даңқыбек Альфинур и Капарова Ясмин.

2011-2012 ж. т. жас санатында:

🥉Абрамович Василина и Каражанова Камилла

​🥈Булатова Адия и Нурлан Айсауле

🥇Каракисекова Аянат и Куаныш Куралай.

Жеңімпаздар мен жүлдегерлер жаттықтырушы – оқытушылардың гимнасттары болды:

Бекбосыновой Гайни Нурлановны и Өтегеновой Әсем Муратовны

13 қыркүйекте ZOOM платформасы арқылы көркем гимнастикадан 2 жылдық оқудың бастапқы дайындық топтары арасында №1 ОРМБЖМ алғашқы онлайн жарысы өтті.

Алғашқы онлайн-жарыстардың жеңімпаздары мен жүлдегерлері:

2013-2014 ж. т. санатында

🥇Капарова Ясмин

🥇Даңқыбек Әлфинұр

🥈Смагулова Сафия

🥈Каймолдина Аружан

🥉Аменова Эмилия

🥉Басанец Маргарита

В категории 2011-2012 г.р.

🥇Куаныш Куралай

🥇Каракисекова Аянат

🥈Нурлан Айсауле

🥈Булатова Адия

🥉Каражанова Камилла

🥉Абрамович Василина

Cпорттық биден Қазақстан Республикасының чемпионаты
"Love Story 2020"

23 ақпан күні Алматы қаласында спорттық биден Қазақстан Республикасының чемпионаты өтті.:

— 1 орын – Ашенов Нариман – Лисовская Регина;

— 2 орын – Голубков Вячеслав – Приходько Алена;

— 4 орын – Тлеубергенов Ельдан – Богаш Яна;

— 7 орын – Каким Ильяс – Карапетян Лилиана.

Көкшетау қ. ашық чемпионат "Ақпан жұлдызшалары"

Көркем гимнастикадан Көкшетау қ. ашық чемпионатында «Февральские звездочки» тамаша өнер көрсетуімен 1 г. НурСултан СДЮСШОР тәрбиеленушілерін құттықтаймыз
Нәтижелері:

– Сағат Ақбота ( 2013) – 1 орын;

— Каймолдина Аружан ( 2013) – 1 орын;

– Олжабай Аиша ( 2012) – 1 орын;

— Жанайдар Мерей ( 2012) – 1 орын;

– Әлібек Ұлбосын ( 2011) – 1 орын;

— Каракисекова Аянат (2011) – 2 орын;

– Топтық жаттығулар (2012 – 2013жж.) – 3 орын: Талғатбек Дамели , Шахин София , Каймолдина Аружан , Садуақас Айару, Жагыпарова Айлин;

-Топтық жаттығулар (2011 – 2012жж.) – 2 орын: Жанайдар Мерей, Гюнтер Лилия , Әлібек Ұлбосын , Руш Кира, Калиаскарова Ясмин, Тлеуберлі Айзере

 

Көркем гимнастикадан жастар арасындағы ҚР чемпионаты (1 разряд)

13-16 ақпан аралығында Павлодар қаласында көркем гимнастикадан жастар арасында ҚР чемпионаты өтті (1 разряд), оған біздің мектептің 18 тәрбиеленушісі қатысты.


Біздің гимнастшылар 12 медальмен қуантты:
алтын-8
күміс – 2
қола-2

— Джунусбаева Жасмин, Чепульская Кристина, Жарылқасын Жанерке, Крютченко Алина, Кабдулла Адина, Хакимжанова Аида (№1 команда)
топтық жаттығуларда – көпсайыста 1-ші орын, 5-ші лентамен 1-ші орын, 5-ші доппен 1-ші орын.

— Салихова Гузяль, Ермекова Аруана, Анархан Адина, сағат Еркежан, Жәнібек Аяулым, Қалибекова Ажар (№2 команда))
топтық жаттығуларда – 2 орын (5 доп), 2 орын ( 5 лента).

— жеке бағдарламада: Мейржанова Айым-көпсайыста 1-ші орын, доппен 1-ші орын, Булава 1-ші орын, лентамен 1-ші орын;

– Ерекешева Ақмарал-3-ші орын;

– Құлмағанбетова Аделя допты 3-ші орын.


-Командалық біріншілікте Нұр-сұлтан қаласы 1-ші орында.

Құттықтаймыз!!!

Чемпионатқа Нұр-сұлтан, Алматы, Шымкент, Тараз, Ақтау, Ақтөбе, Петропавл, Қарағанды, Маңғыстау, Павлодар, Жамбыл облысының және Шығыс Қазақстан облысының спортшылары қатысты.

Спорттық гимнастикадан Қостанай облысы Федерациясының ашық кубогы

Ағымдағы жылдың 7-10 ақпан аралығында Қостанай қаласында спорттық гимнастикадан Қостанай облысы Федерациясының ашық кубогы өтті.
Жарыс қорытындысы бойынша біздің гимнастшылар 10 медальға ие болды.

Жастар бағдарламасы бойынша (2010 ж.т. және одан кіші) үш үшінші орынға ие болды: Диль Игнат (2010 ж. т.), Рахимжанов Алихан (2013 ж. т.) және Омаров Арлан (2012 ж. т.).

1 жасөспірімдік разряд бағдарламасы бойынша: Собора Маргарита – 1 орын, Муха Элина – 2 орын, Куканова Диляра – 3 орын.

2 жасөспірімдік разряд бағдарламасы бойынша: Қабдолла Айша – 1 орын, Серікхан Дания – 2 орын, Назымбек Жания – 2 орын, Жоламан Жасмин-3 орын.

 

Би спорты бойынша "Bayterek Winter Cup - 2020" халықаралық турнирі

Ағымдағы жылдың 31 қаңтар, 1-2 ақпан күндері Hilton Astana қонақ үйінде әлемдік деңгейдегі жұлдыздар Дмитрий Жарков пен Ольга Куликованың қатысуымен Нұр – сұлтан қаласының әкімі кубогына «Bayterek Winter Cup-2020» би спорты бойынша халықаралық турнир өтті.

№1 ОРМБЖСМ тәрбиеленушілерін турнирде үздік өнер көрсетуімен құттықтаймыз !

Нәтижелері:
– Тлеубергенов Ельдан және Богаш Яна WDSF OPEN 10 DANCE әлемдік сериясы турнирінде – 1 орын.

— Матвей мен Рахметжан Афина:
– Ювеналдар 2 откр.стандарт сыныбы-1 орын;
– Ювеналдар 2 откр.Латин сыныбы-1 орын.

– – Қабыш Алиасар және Ахметова София:
– Ювеналы 1 H-4 – 1 орын;
– Ювеналы 1 3т. стандарт және латина-3 орын;
– Ювеналдар 1 откр. латина сыныбы-3 орын.

— Берлібаев Мирас – Дегай Валерия Юниоры 2 Д сынып латина – 1 орын.

Қазақстан Республикасының 2020 Чемпионаты

2020 жылдың 29-31 қаңтар аралығында Шымкент қаласында Әлия Юсупованың көркем гимнастика орталығында жастар арасында ҚР чемпионаты өтті (СШҮ, СШҮ).


Жарыс қорытындысы бойынша біздің гимнастшылар:

-жасөспірімдер арасында үш бірінші орын (2005-2007ж.т.): Нұрлан Алуа, Чернышова Алина, Срымбетова Дария, Кенес Айзере, көпсайыста топтық жаттығуларда Милана Будникі, лентамен және шеңбермен, жаттықтырушы-оқытушы Балгинбаева Меруерт Төлегенқызы;

– сеньорок арасында үш бірінші орын (2004 ж. т. және одан жоғары): Султанова Регина, Жакупова Даяна, Даулеткулова Жанерке, Будник Джессика, Шарафиденова Дария, Муратқызы Сагина көпсайыста топтық жаттығуларда, доппен және ораппен, жаттықтырушы-оқытушы Нечитайло Оксана Ивановна —

– Жеке бағдарламада Аненова Жанель-2-ші орын және Жайлауова Эрика-3-ші орын.

-Командалық біріншілікте Нұр-сұлтан қаласы сеньоркалар арасында 1-ші орында және жасөспірімдер арасында 2-ші орында.

Жасөспірімдер арасындағы ҚР чемпионатына 13 облыс спортшылары, жеке бағдарламада – 39 спорт шебері, 60 спорт шеберіне үміткер, топтық жаттығуларда – 20 спорт шеберіне үміткер және 7 спорт шебері командасы қатысты.
Гимнастиканың жетістіктері қаладағы көркем гимнастиканың табысты дамуын дәлелдейді.


Қаланың аға жаттықтырушысы Нур-Сұлтан Балғынбаева Меруерт Төлегенқызы және жаттықтырушы Нечитайло Оксана Ивановна жастар арасындағы ҚР чемпионатының жеңімпазы-команданы дайындағаны үшін спорт және дене шынықтыру істері комитетінің дипломына ие болды, құттықтаймыз!!!

Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналған Ашық чемпионат

2019 ж. 12-14 желтоқсан аралығында спорттық гимнастикадан Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналған Нұр-сұлтан ашық чемпионаты өтті.

Оған Нұр – сұлтан, Теміртау, Петропавл, Павлодар, Орал, Семей, Қостанай қалаларының командалары қатысты.

Біздің мектептен 67 адам қатысты.
Олар 22 медаль жеңіп алды, оның ішінде: алтын – 5, күміс – 7, қола – 9.

Жеңімпаздар мен жүлдегерлер арасында:
Және орын-Әкімжанов Айбек, Рустамов Арсен, Халимарден Әмина, Шамшитдинова Аяжан, Маргарита соборы.
II орын-Зейнолла Динас, Ермолин Павел, Рахимжанов Алихан, Касимова Диана, Бейсенбетова Даяна, Гончарук Дарья, Кабдолла Айша.
III орын – Морозов Кирилл, Арсен Сериков, Санакбекова Балауса, Алпыс Ботакөз, Чмиль Елизавета, Досполова Камила, Тауфих Мадина, Мукушева Амели, Серікхан Дания.

Cinderella Cup 2019

Көркем гимнастикадан Анна Алябьеваның жүлдесіне арналған «Cinderella Cup» ашық турнирінде №1 ОРМБЖМ спортшылары 3 алтын, 3 күміс және 1 қола медальға ие болды.

Біздің жеңімпаздар: Мейржанова Айым, Габдулина Алина, Ерлан Жания.


Күміс жүлдегерлер: Қадырбек Айнұр, Абдыманапова Данель, Меңдібаева Диана.


Қола жүлдегер-Абдукаримова Мира.


Жеңімпаздар мен жүлдегерлерді құттықтаймыз!

Қазақстан Республикасының Чемпионаты 2019

Ағымдағы жылдың 12-17 қараша аралығында Шымкент қаласында БЖСМ, СДЮСШОР, ЖСШМ және клубтар арасында Қазақстан Республикасының Чемпионаты өткізілді.
Жарысқа І спорттық разрядты гимнастшылар, Қазақстан Республикасының спорт шебері мен спорт шеберіне үміткерлер қатысты. Өз шеберліктерін біздің еліміздің он аймағының өкілдері көрсетті, біздің мектептің командасынан 22 гимнастшы өнер көрсетті, олар 2 алтын, 2 күміс және 3 қола медаль жеңіп алды.

Жеңімпаздар мен жүлдегерлер арасында:


– 2008 жылғы қатысушылар арасында топтық жаттығуларда: Джунусбаева Жасмин, Чепульская Кристина, Жарылқасын Жанерке, Крютченко Алина, Кабдулла Адина, Васильева Валерия-І орын;


– 2005-2007 ж. т. қатысушылар арасында топтық жаттығуларда: Нұрлан Алуа, Ромашкина Виктория, Чернышова Алина, Будник Милана, Срымбетова Дария, Кенес Айзере-І орын;


– жеке командалық біріншілікте (2005-2007 ж. т.): Аненова Жанель, Жайлауова Эрика, Тұрғанбай Марьям, Укошева Аружан-ІІ орын;


– жеке командалық біріншілікте (2008 ж. т. және одан кіші): Васильева Валерия, Ерекешева Акмарал, Руф Анастасия, Куряченко София-ІІІ орын;


– топтық жаттығуларда 2004 жылғы және одан жоғары қатысушылар арасында: Амангелді Айнагүл, Амантаева Наргиз, Есмуратова Айару, Хасан Вильдана, Зандыбай Аймарал-ІІІ орын;


– жеке жаттығуларда: Аненова Жанель – ІІІ орын және Васильева Валерия көпсайыста ІІ орын.

Польшада "Polish Cup-2019" халықаралық турнирі

9-10 қарашада Варшавада (Польша) «Polish Cup – 2019″халықаралық турнирі өтті.


Біздің қатысушылар Тлеубергенов Ельдан мен Богаш Яна Rising Star Latin категориясында 2 орынға ие болды.

Бұл жерде «The Grand Prix Europa 2020» титулдық турнирінде (Еуропаның ашық чемпионаты) біздің жұп Стариков Матвей мен Рахметжан Афина латиноамерикалық бағдарламада І орын және еуропалық бағдарламада ІІІ орын алды.

Жеңімпаздар мен жүлдегерлерді құттықтаймыз!

№1 Балалар мен
жасөспірімдердің
мамандандырылған
олимпиадалық резерв
спорт мектебі

© 2020 БАРЛЫҚ МАТЕРИАЛДЫҚ ҚҰҚЫҚТАР БОЛДЫ
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «№1 балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған олимпиадалық резерв спорт мектебі» КММ
010000 Қазақстан Республикасы, Нұр-Сұлтан
​Әліби Жангелдин көш., 9а
Байланыс телефондары: +7 (7172) 31-85-05, +7 (7172) 53-40-71
оқу бөлімі: +7 (7172) 28-25-61
Жұмыс уақыты 8.30-дан 18.00-ге дейін,
түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ға дейін.
Электрондық пошта:
info@sportmektep1.kz

Записать на занятие